Гравець команди Дядечко Сергія - Гладир - MVP Кубка французької ліги

19 Лютого 2017
Блискуча гра українського захисника приносить Монако другу поспіль перемогу в Кубку французької ліги.
У фінальному матчі турніру, що проходив у паризькому Діснейленді, Монако зустрічався з ліонським Асвелом. Шлях до фіналу для команди прекрасного знайомого українській публіці Звєздана Мітровіча не був легким, однак лідери чемпіонату Франції таки добралися до вирішальної гри.

Сам фінал склався для Монако непросто: команда програла першу чверть з рахунком 19-28, вперше вийшовши вперед в матчі лише в четвертій чверті. Якраз в кінцівці настав час Гладиря.

Українець провів на майданчику всього 16 хвилин, але набрав 22 очки, реалізувавши 5/6 триочкових і 5/5 штрафних. З цих 22 балів 17 припали на останню чверть, де Гладир практично не помилявся. За його найактивнішої участі Монако вдалося вийти з «-4» на «+8» за 4:45 до кінця основного часу. Упустити цей запас монегаски собі не дозволили, завершивши матч з рахунком 95:91. Цілком логічно, що Гладир отримав приз MVP Фіналу восьми.

Нагадаємо, президентом Монако є український бізнесмен Сергій Дядечко, екс-президент і власник БК Донецьк. Також у французькому клубі працює екс-генеральний менеджер Донецька Олексій Єфімов, виконуючий ту ж роль в Монако.

Джерело:  sportarena