"ШЛЯХ ГЕРОЯ": МИКИТА КАЛІНІН СТАВ ГЕРОЄМ ДОКУМЕНТАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ, ЗА ПІДТРИМКИ СЕРГІЯ ДЯДЕЧКО

11 Вересня 2017
7 вересня вийде спеціальний випуск програми MostMoto
Програму про Микиту Калініна - першого в історії України призера чемпіонатів світу з кільцевих мотоперегонів, можна буде побачити в 20-00 на сайті каналу MostVideo.TV

Документальна історія носить назву «Шлях героя». Сам Микита, а також його батько і тренер Павло відверто розкажуть про перші кроки в мотоспорті, безцінний досвід виступу в Red Bull MotoGP Rookies Cup і, звичайно, про враження від дебютного сезону в світовій першості WSBK, де Калінін-молодший виступає в класі WorldSSP300. Глядачі дізнаються про те, який вид спорту захоплював Микиту до появи мотоцикла і які важливі уроки він бере від нинішніх виступів на найвищому рівні.

Микита Калінін: "Це перша велика програма, де ми постаралися розповісти як я йшов до свого першого подіуму чемпіонату світу. Було непросто, але на кожному етапі я зустрічав людей, які допомагали мені, підтримували. Ця програму ми знімали завдяки Спортивному фонду Сергія Дядечко DSF. Я сподіваюся, що вона допоможе багатьом моїм одноліткам, навіть тим, які не займаються мотоспортом, зрозуміти, що головне - поставити мету і йти до неї. Тоді успіх гарантований! "
Спортивний фонд Сергія Дядечко DSF www.dyadechko.org надав підтримку в створенні передачі "Шлях героя" про молодого гонщика світового рівня Микиті Калініна. Одним із завдань фонду є популяризація спорту в Україні і особливу увагу фонд приділяє видів спорту, які не розпещені увагою преси.