Команда Дядечко Сергія перемогла DINAMO SASSARI з рахунком 73:62

23 Березня 2017

«Монако» зробив впевнений перший крок до виходу у Фінал чотирьох Ліги Чемпіонів.

Клуб українського бізнесмена і мецената Дядечко Сергія «Монако» зробив перший крок до виходу у Фінал чотирьох Ліги чемпіонів ФІБА, впевнено обігравши на своєму майданчику в першому матчі чвертьфіналу італійський «Динамо Сассарі» з рахунком 73:62. По ходу поєдинку перевага монегасків доходила до 22 очок, але в кінцівці супернику вдалося трохи скоротити відставання. Гравці «Монако» встановили контроль над ходом гри вже в другій чверті і, завдяки агресивному захисту, змусили «Динамо» допустити за зустріч 24 втрати.

Захисник збірної України Сергій Гладир в складі «Монако» за 21 хвилину набрав 5 очок, зробив 2 підбирання, віддав 4 передачі та зробив 1 перехоплення.

Матч-відповідь відбудеться в Італії 29 березня.