«Монако» Дядечко Сергія битиметься за третє місце в Лізі чемпіонів

28 Квітня 2017
У півфіналі Фіналу чотирьох Ліги чемпіонів ФІБА «Монако» українського бізнесмена і мецената Дядечко Сергія у впертій боротьбі поступився турецькому «Банвіту» з рахунком 74:83. Монегаски потужно почали поєдинок і впевнено контролювали хід гри до великої перерви. Проте в другій половині суперник зумів вирівняти становище. А результат зустрічі визначився на останніх хвилинах, коли туркам більше пощастило в завершенні атак.

Захисник збірної України Сергій Гладир, який виступає за «Монако», набрав 8 очок, зробив 1 підбирання, віддав 3 передачі, зробив 2 перехоплення і поставив 2 блок-шоти.

Тепер в матчі за третє місце монегаски битимуться з тим, хто програє у другому півфіналі, в якому зустрінуться іспанська «Тенеріфе» і італійська «Венеція».