«Монако» Сергія Дядечко зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії плей-офф

25 Травня 2017
Поступившись в стартовому домашньому матчі Асвелу з Ліона, монегаски зуміли на виїзді взяти реванш у діючого чемпіона з рахунком 71:66. Вже після першої чверті «Монако», відмінно відігравши в обороні, вийшов вперед на 8 очок. Після великої перерви Асвел спробував перехопити ініціативу і скоротив відставання до 2 очок, але підопічні Звєздана Мітровіча зуміли в напруженій кінцівці утримати перемогу. Ключовим фактором успіху став надійний захист монегасків на периметрі, який призвів до того, що суперники за весь поєдинок реалізували всього 3 триочкових. Український захисник «Монако» Сергій Гладир за 21 хвилину на майданчику записав в актив 2 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення.

Тепер доля путівки до півфіналу вирішиться в третій зустрічі серії, яка відбудеться на домашній арені «Монако» 26 травня.