«Монако» Сергія Дядечко у впертій боротьбі поступився Асвелу в чвертьфіналі

27 Травня 2017
Після двох перших матчів в серії була нічия 1-1, і доля путівки до півфіналу зважилася в третьому поєдинку.

Монегаскам вдалося виграти стартову десятихвилинку з перевагою в 2 очка, але на велику перерву з такою же перевагою пішли вже діючі чемпіони Франції. Протягом третього періоду в рахунку по черзі вела то одна, то інша команда. По ходу заключної чверті АСВЕЛ створив заділ в 10 очок, але до останньої хвилині «Монако» відігрався і вийшов вперед на 1 очко. Однак потім чотири точних штрафних колишнього гравця збірної Франції Шарля Каюда принесли перемогу гостям 71:74. Однією з ключових причин поразки монегасків стала реалізація триочкових. За весь матч вони відправили в ціль тільки 5 кидків з-за дуги з 34. Український захисник Сергій Гладир в складі «Монако» за 17 хвилин на майданчику набрав 2 очки і зробив 1 підбирання.

Незважаючи на програш, вболівальники і президент клубу Сергій Дядечко подякували гравцям за в цілому непоганий сезон.