«Монако» Сергія Дядечко виграв регулярний чемпіонат, попереду зустріч в плей-офф з Асвелом

18 Травня 2017
Баскетбольний клуб «Монако» українського бізнесмена і мецената Сергія Дядечко, перемігши в останньому турі в гостях «Страсбург» з рахунком 92:85, закінчив регулярний чемпіонат Франції на першому місці з 30 перемогами при всього лише 4 поразках. Найближчий переслідувач «Шалон» відстав від монегасків на цілих 3 перемоги. «Монако» вже другий рік поспіль стає переможцем регулярного чемпіонату, але тепер зумів поліпшити співвідношення виграних і програних поєдинків в порівнянні з минулим сезоном.

У чвертьфінальній серії плей-офф на монегасків чекає зустріч з чинним чемпіоном Франція Асвелом з Ліона. У нинішньому сезоні цей клуб, президентом якого є знаменитий гравець НБА Тоні Паркер, зайняв тільки восьме місце в регулярному чемпіонаті. Однак в його складі виступають такі майстри, як екс-захисник збірної Франції Шарль Каюда і досвідчений австралійський бігмен Девід Андерсен. Лідерами Асвелу є пара легіонерів - пуерто-ріканський розігруючий Уолтер Ходж та американський центровий Дерріл Уоткінс.

У минулому сезоні саме ліонці перегородили «Монако» шлях до чемпіонства, обігравши його в півфіналі. І зараз клуб Сергія Дядечко сповнений рішучості взяти реванш за ту поразку. Чвертьфінал плей-офф пройде в форматі серії до 2 перемог одного з суперників. Причому перший і при необхідності третій матчі монегаски проведуть на своєму майданчику. А стартує вирішальна частина сезону для «Монако» вже в найближчий понеділок 22 травня.