Перемога команди Дядечко Сергія! Про A - Monaco 81 - 57 Le Portel.

6 Лютого 2017
У 18-му турі чемпіонату французької Ліги Pro A «Монако» на своєму майданчику розгромив «Ле Портель» з рахунком 81:57. Вже в стартовій чверті підопічні Звєздана Мітровіча продемонстрували зразкову гру в обороні, дозволивши гостям набрати всього 9 очок, а до великої перерви довели свою перевагу до 17 очок. Протягом всього поєдинку «Монако» домінував в боротьбі за підбори, зібравши 12 відскоків на чужому щиті. Кращим у складі господарів став американський центровий Брендон Девіс, який набрав 16 очок. Український свінгмен Сергій Гладир вніс важливий внесок в перемогу, записавши в актив 6 очок, 2 підбирання, 3 передачі та 2 перехоплення. Після 18-го туру «Монако» впевнено лідирує в чемпіонаті, вигравши 16 матчів з 18, і випереджає найближчого переслідувача на 3 перемоги.